چاپ سرنسخه پزشکی اصفهان, نمونه سربرگ اداری

 

شرکت پیام آوران سازه داده اسپادان با نام اختصاری پی اس دی طرح اصفهان

طراحی سربرگ، داشتن سربرگ در شناخت شرکت یا موسسه و حتی افراد نقش مهمی دارد، پس طراحی و اجرای مواردی که باید در سربرگ نوشته شود نیز بسیار حائز اهمیت است. زیرا این مشخصه ها باید در جلب توجه مخاطب شما تاثیر گذار باشد. این که از چه مشخصاتی در سربرگ استفاده شود و در کدام قسمت سربرگ گنجانده شود، نوشته ها با چه فونت و اندازه و رنگی باشند، مبحثی بسیار طولانی و مختص طراحان در این زمینه کاری می‌باشد.

رنگ بندی در طراحی سربرگ و سرنسخه پزشکی معمولا با توجه به لوگوی اصلی شرکت یا سازمان و یا گروه مربوطه داشته باشند، انتخاب می‌شود ولی به طور کلی برای طراحی سربرگ و معمولا از رنگ های تیره و یا ترکیبی استفاده می‌شود تا تاثیرگذاری بیش تری بر مخاطب شما داشته باشد. در طراحی سربرگ تا جایی که ممکن است، و برای خوانا بودن متن و نوشته، از شاخصه های گرافیکی استفاده نمی شود.

بدلیل اینکه سربرگ دارای هویت و رسمی باشد باید برای سربرگ طراحی شده، شماره و پیوست و تاریخ از ضروریات سربرگ یا سرنسخه طراحی شده است که باید مد نظر طراح سربرگ قرار گرفته باشد. داشتن سربرگ برای شرکت یا شخص، از روش های پر بازده تبلیغات به شمار می‌رود که به همین دلیل طراحی درست آن بر شناسایی شرکت و سازمان و یا گروه مربوطه تاثیر به سزایی دارد.

1 فکری در “سرنسخه پزشکی اصفهان، نمونه طراحی سربرگ

  1. مفیدی فر پاسخ

    سلام آقای مهندس جانثاری
    بابت همه زحماتی که برای طراحی های قشنگتون کشیدید بسیار ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 12 =

همین الان شروع کن..

برای ثبت سفارش طراحی کارت ویزیت از فرم زیر استفاده کنید.

در اسرع وقت با شما تماس برقرار میشود.

0/5 (0 دیدگاه)